HEJ! NAZYWAMY SIĘ GISMO.

Projektujemy
i realizujemy
wnętrza

HEJ! NAZYWAMY SIĘ GISMO.

Projektujemy
i realizujemy
wnętrza

Masz mieszkanie, które należy wyposażyć
i wykończyć, a nie wiesz od czego zacząć?

Nie masz doświadczenia w wykańczaniu mieszkań i projektowaniu przestrzeni?
Szukasz właściwego doradcy, który zajmie się wszystkim i odda Ci piękne wnętrze?
Szukasz rozwiązań, które zmieszczą się w Twoim budżecie, ale będą profesjonalne?
Chcesz, aby w Twoim mieszkaniu wszystko ze sobą pasowało i było w Twoim stylu?

Już wkrótce, Twoje mieszkanie może
być wykończone pod klucz!

Co robiliśmy ostatnio

Najnowsze realizacje

Jak wygląda współpraca?

01

Analiza potrzeb klienta i jego możliwości finansowych

Cel inwestycji – do zamieszkania czy pod wynajem? Wolisz spędzać czas przy stole czy na sofie? Synchronizujemy Twoje potrzeby z finansowymi możliwościami, szukamy najlepszych rozwiązań, a w razie potrzeby – idziemy na kompromisy.

02

Tworzenie projektu dopasowanego do budżetu

Projekt oparty o potrzeby funkcjonalne i dopasowany do możliwości finansowych. Dobieramy materiały i wszystkie elementy wnętrza zgodne z budżetem. Precyzja projektu pozwala przewidzieć wszystkie koszty jeszcze na etapie projektowania.

03

Wykończenie mieszkania, które świetnie się prezentuje

Zamawiamy wszystkie materiały i elementy. Organizujemy logistykę dostaw i prac tak, żeby nie było żadnego dnia przestoju i wszystko było skończone na czas. Stolarz wchodzi na pomiary jeszcze w trakcie prac, co pozwala na montaż kuchni i szaf w zabudowie zaraz po zakończeniu prac wykończeniowych.

Co mówią nasi Klienci?

Jesteśmy bardzo wdzięczni za całe wykończenie pod klucz przez tą firmę. Od projektu do aranżacji wszystko zrobiono na wysokim poziomie oraz z dobrym gustem. Terminy zostały dotrzymane. Mieliśmy zawsze informację o postępach. W razie wątpliwości wszystko było rozwiązywano od ręki. Firma dość odpowiedzialnie podchodzi do wad producentów, nie zamiata pod dywan żadne drobne niezgodności, samodzielnie zgłasza reklamacje i wymienia w razie potrzeby artykuły. Twarda szóstka!!! Takim łatwym u nas remont jeszcze nie był 🙂 Przeczytaj opinie na Facebook'u.

Natalia Myskova

Jesteśmy teraz na końcu naszej pierwszej kooperacji z Gismo, i już wiemy że to nie będzie ostatni raz. Przypadkiem, przez dobre opinie na FB, obraliśmy firmę dla wnętrz oraz samego wykończenia mieszkania, i jestesmy bardzo zadowoleni! Wszystko było zrobione z wysokim poziomem jakości i w obiecywane terminy. Bardzo szybko Olena zrozumiała czego chcemy od remontu i idealnie dopasowała projekt. Jednak, kiedy ja około 5 razy zgłaszała poprawki do planu kuchi - Olena bez problemów każdy raz to naprawiała. 🙂 Głównym dla nas jest to że prawie 90% kooperacji było przez maila/telefon oraz pod czas wykończenia mieszkania nasza obecność nie była w ogóle potrzebna, bo firma odpowiada ZA WSZYSTKO! Serdecznie polecam! Przeczytaj opinie na Facebook'u.

Irina Polokh

Olene i Tarasa poznaliśmy ok 3 lata temu, a od 2 lat mieszkamy we wnętrzach zaprojektowanych przez ich pracownię. Koncepcja idealnie trafiła w nasze gusta a projekt spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Bardzo dobra współpraca na każdym etapie prac. Zdecydowanie polecamy! Przeczytaj opinie na Facebook'u.

Dominik Rosiński

Рекомедую! Заказывали дизайн-проект и часть помещений под ключ. Все сделано профессионально, стильно, в сроки.
Тарас и Алёна - мастера своего дела и очень приятные люди. Przeczytaj opinie na Facebook'u.

Kateryna Karpova

Замовляли ремонт квартири від забудовника під ключ, результами задоволені. Przeczytaj opinie na Facebook'u.

Artem Kunyk

bezpłatna konsultacja

Wypełnij formularz.